Viac ako 5 rokov skúseností
s tvorbou WordPress stránok

https://wordpresator.sk/wp-content/uploads/2015/12/Gabriel-Vojtko-CREALAB.jpg
Founder & CEO CREALAB s.r.o.

Gabriel Vojtko

Ahoj, som Gabriel Vojtko. Zakladateľ online marketingovej agentúry CREALAB a veľký nadšenec redakčného systému WordPress, na ktorom som postavil už desiatky projektov pre klientov, medzi ktorých patria napríklad Spartan Race, SvetAndroida, MONO| či Wordpresator. 🙂

Mojim hlavným cieľom je zvyšovať hodnotu a reputáciu značiek slovenských a zahraničných firiem. Za týmto zámerom som v roku 2013 založil online marketingovú agentúru CREALAB.

Neoddeliteľnou súčasťou online marketingu je aj tvorba webových stránok. Jasne si spomínam, aké boli moje začiatky. Hľadanie návodov na internete boli každodennou záležitosťou. Moja prvá webová stránka bol len jednoduchý HTML kód s pár riadkami CSS. Samozrejme takýto statický web mal veľa nevýhod. Napríklad, ak som chcel upraviť text alebo pridať obrázok do stránky, bolo potrebné, aby som stránku otvoril v textovom editore, kód upravil a zmeny uložil. Takýto postup sa opakoval pri každej nepatrnej zmene. Sami uznáte, že to nie je veľmi pohodlné.

Začal som hľadať teda riešenie, ktoré by mi umožňovalo tieto zmeny robiť online cez webový prehliadač. Pri hľadaní som narazil na desiatky systémov. Jeden bol ale iný, taký ľudský. A ako už zrejme tušíte, bol to práve WordPress. Už v tej dobe bol WordPress veľmi dobre spracovaný a ponúkal administrátorom webu prehľadnú správu web stránky. WordPress okrem bežných šablón a pluginov na rozšírenie funkcií a vzhľadu webu ponúka možnosť vytvorenia vlastných šablón stránky, vďaka čomu webová stránka bude jedinečná a pre klientov ľahšie zapamätateľná.

Celý môj progres a know-how, ktoré som nazbieral za niekoľko rokov, som sa rozhodol zhrnúť v sérii WordPress kurzov, ktoré sú určené ako pre začiatočníkov tak aj pokročilých a web developerov. Za týmto cieľom som vytvoril Wordpresator. Wordpresator Vám pomôže a uľahčí proces učenia tvorby webových stránok na WordPress.Sociálne siete

Nasledujte ma


Founder & CEO

V spoločnosti


https://wordpresator.sk/wp-content/uploads/2015/12/logo-crealab-word-small.jpg